A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nazif Cela

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  29
BIOGRAFIA: Nazif Cela is a popular singer. 100-vjet pavarësi e Shqipërisë, një jetë me këngë që ja kushton vetë asaj. Është përgatitur për vite me radhë vetëm e vetëm që këtë vit të jetë më i veçantë se shumë vite të tjera. Ai do jetë përfaqësuesi kryesor i polifonisë labe. Ai do ta ringjall dhe njëherë dhe do ta sjell të freskët këngën e Ismail bej Vlorës si 100-vjet më parë. Një zë me një muzikalitet të veçantë sikur del nga instrumentet muzikore dhe jo nga një grykëgoje njeriut të z...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Librond Musliu

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri

Goya

Altin Ahmeti


Tags: Nazif Cela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018