A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nazmije Demolli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Nazmije Demolli is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në vitin 2016, Nazmije Demolli publikon albumin "Live 2016"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kosovare Gashi

Mihrije Lestrani

Lendita Mjekiqi

Fanushe Ahmetaj

Halide Piskala

Mihrije Prapashtica

Selvete Bajrami

Valentina Berisha

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Maria Lajçaj


Tags: Nazmije Demolli, Nazmije Kastrati

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018