A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ndoc Delia

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Ndoc Delia is a singer of Rhapsodic Traditional & Northern Albania Traditional music. Më datë 13 Qershor 2018, Ndoc Delia publikon videoklipin "Ne Fierz Merr Driten Shqipnia"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sokol Gjoni

Rinor

Enom

Arnis Telaku

Veton Sopoti

Bledi VR

Xhemajl Orllati

Bujari

Fatlum Kryeziu

Dizzy


Tags: Ndoc Delia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018