A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ndue Shytani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
BIOGRAFIA: Ndue Shytani is a popular singer of Rhapsodic Traditional music. Më datë 11 Maj 2014, Ndue Shytani publikon videoklipin "Dukagjini Esht Nji Vend". Më datë 9 Janar 2015, Ndue Shytani publikon videoklipin "Kenge Per Nik Marashin". Më datë 27 Gusht 2016, Ndue Shytani & Fran Kodra publikojnë videoklipin "Vorfes Trime". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, teksti u shkrua nga Fran Kodra. Më datë 3 Shkurt 2017, Fran Kodra, Ndue Shytani & Meteus Jaku publikojnë videoklipin "Tre T'lumnuemte". Më datë 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

Kenge Per Nik Marashin
Vorfes Trime
Lavdi Paçin Djemte Trieshjane (Kushtuar Gjon Ujkes)
Dukagjini Esht Nji Vend


Related Artists:

Halil Bytyqi

Ismet Demaj

Sulejman Memishi

Agim Baftjari

Mhill Krasniqi

Mhill Çuni

Besim Avdyli

Asip Xhambazi

Paulin Pervathi

Rifat Draga


Tags: Ndue Shytani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018