A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nehat Istrefi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  33
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Nehat Istrefi is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Ka shume vite që merret me muzikë më shumë duke kënduar në gjuhën gjermane ku edhe jeton. Por reperi mitrovicas këndon edhe shqip duke qene provokues dhe i komentuar. Më datë 1 Maj 2015, Nehat publikon videoklipin "Zanati". Më datë 1 Qershor 2015, Nehat publikon videoklipin "Run Shqipe". Më datë 21 Nëntor 2015, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Vetem Nje Moment". Ai ka marrë shumë mesazhe kërcënuese per jetën, vetëm sepse tregon realit...

>> Full biography >>


Youtube

Channel

Facebook

Profile

Google+

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Don Arbas

Lek Plepi

Skerdi

Noli Pajaziti

Sela aka Boszman

Deba

Astro

Besnik Gjakova

Pleurat Lajçi

Shkelqim Mavraj


Tags: Nehat Istrefi, Nehat

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018