A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nehat Istrefi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  33
  • Origin:
  • Mitrovicë 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Nehat Istrefi is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Ka shume vite që merret me muzikë më shumë duke kënduar në gjuhën gjermane ku edhe jeton. Por reperi mitrovicas këndon edhe shqip duke qene provokues dhe i komentuar. Më datë 1 Maj 2015, Nehat publikon videoklipin "Zanati". Më datë 1 Qershor 2015, Nehat publikon videoklipin "Run Shqipe". Më datë 21 Nëntor 2015, Nehat Istrefi publikon videoklipin "Vetem Nje Moment". Ai ka marrë shumë mesazhe kërcënuese per jetën, vetëm sepse tregon realit...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Google+

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Don Arbas

Skerdi

Lek Plepi

Sela aka Boszman

Noli Pajaziti

Astro

Deba

Besnik Gjakova

Milot Hasangjekaj

Berat Demiri


Tags: Nehat Istrefi, Nehat

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018