A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nertila Vreto

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  61
BIOGRAFIA: Nertila Vreto is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Në vitin 2006, Nertila Vreto publikon albumin "Syri Yt" Në vitin 2007, Nertila Vreto publikon albumin "Rreze Hene" Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto publikon videoklipin "Bem Derman". Më datë 8 Prill 2013, Nertila Vreto & Redi Penko publikojnë videoklipin "O Mire Se Na Erdhe". Më datë 18 Dhjetor 2013, Nertila Vreto publikon videoklipin "Dasma E Madhe". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 25 Gusht 2014, Nertila Vreto ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Rreze Hene (2007)

Syri Yt (2006)


» Add A Song »

Kolazh Popullor
O Mire Se Na Erdhe
Kolazh (Vidi Vidi Pellumbeshe)
Bekuar Me Femije
Rreze Hene
Doli Thelleza Ne Valle
Bem Derman
Dasma E Madhe
Sevdaja Mu Shtua


Related Artists:

Elejda Dosi

Griselda Pepa

Luziana

Luljeta Konomi Haxhi

Ani Myzeqarja

Donika Pecollari

Vitori Balili

Blerta Agolli

Laxarela

Eglantina Doko


Tags: Nertila Vreto

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018