A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Nertila Vreto & Petrit Lulo - Nazemadhja Gjer Ne Thua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2007

2007-12-31T00:00:00

See Also

Petrit Lulo

Song from the album:

"Per Ju Do Kendoje Gjithe Jeten"

Song from the album:

"Rreze Hene"


Moj thelleze thelleze e fushes
Qe kendon me ze prej çupes
Nazemadhja gjer ne thua
Pse s'vjen te kendosh me mua

O more bilbil i malit
Qe kendon me ze te djalit
N'ato lule n'ato fleta
Do kendoj me ty gjitha jeta

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje

Çupe e vogel si thelleze
Zeri yt me le pa mend
A ia hodhe ti thellenzes
Apo ajo zerin tend

Leri djale fjalet e kota
Fillo kengen ta degjoj
Kur nis ti kenget e tua
Dhe bilbili do pushoje

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje

...

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018