A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Neshat Kordha

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  31
BIOGRAFIA: Neshat Kordha is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 22 Janar 2018, Neshat Kordha publikon videoklipin "Bilbilat E Jugut". Më datë 11 Korrik 2018, Neshat Kordha publikon videoklipin "Gjerdani Gushes"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Cen Noreci

Ramadan Kllorgji

Alfred Bardho

Bardhi Zdrava

Gerti Musollari

Fitim Muca

Besim Shabani

Riza Cuka

Spiro Luani

Panajot Malaj


Tags: Neshat Kordha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018