A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët e Klipit Shqiptar 1

20/04/2002 - 20/04/2002
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Attendees: Eva Idrizllari Dhe Çiljeta
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Viti 2002 Festivali I -rë u zhvillua më 20 Prill në Pallatin e Kongreseve.
Fitues: Klipi "Moj e Mira" - Mihrie Braha
Produksioni Video: PIXELS - Kosovë


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  3Loading...


Kalendari
24/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Warning: mysqli_result::free(): Couldn't fetch mysqli_result in /home/lyricsal/public_html/dsolo/desktop-rightnew.php on line 58

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Vote