A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
20/04/2002 - 20/04/2002
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Attendees: Eva Idrizllari Dhe Çiljeta
TVSH / Radio Tirana

Viti 2002 Festivali I -rë u zhvillua më 20 Prill në Pallatin e Kongreseve.
Fitues: Klipi "Moj e Mira" - Mihrie Braha
Produksioni Video: PIXELS - Kosovë


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018