A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët e Klipit Shqiptar 2
Netët e Klipit Shqiptar 2
Pallati i Kongreseve, TIRANË
Attendees: Leon Menkshi & Zaimina Vasjari
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Në vitin 2003, në bashkpunim me TV-Klan, u zhvillua Netët e Klipit Shqiptar (edicioni i 2-të) në kinostudion "Shqipëria e Re" me prezantues Leon Menkshi dhe Zaimina Vasjari dhe nata finale është zhvilluar në Pallatin e Kongreseve.

Fitues: Klipi "Mos u Verbo" - Hueida El Saied
Produksioni I.O.M Video: V.G.A Studio


Not Yet Rated
 Loading...


Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote