lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar 3
Netët E Klipit Shqiptar 3
Hotel Sheraton, TIRANE
Attendees: Hygerta Sako
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Në 2004 në bashkpunim me TVSH, Netët E Klipit Shqiptar 3 u zhvillua në studion Nr.1 të TVSH me prezantues Hygerta Sako dhe nata finale e zhvilluar në ambientet e Hotel Sheraton.
Fitues: Klipi "Mirmengjes Miss Lamtumira" - Leonard Bombaj, Evis Mulaj & Kripmjaltezat
Produksioni V.G.A Studio Kamera: Arben Çeku

Netët E Klipit Shqiptar 3

Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2Loading...


Kalendari
28/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Vote