A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Netët E Klipit Shqiptar 7
Netët E Klipit Shqiptar 7
Casa Italia, TIRANE
Attendees: Olti Xhezo & Irsa Demneri
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Netët E Klipit Shqiptar 7 u zhvillua ne Maj 2008 në bashkpunim me TVSH. Festivali u mbajt në Casa Italia, me prezantues Olti Xhezo dhe Irsa Demneri, Miss Shqiperia 2007, Nata finale u zhvillua në tarracën e Casa Italia.

Fitues: Klipi "Lard dhe Afër" - Alban Skënderaj
Produksioni Video MAX - Production


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  1Loading...


Kalendari
21/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Vote