A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
New Tones

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: New Tones is a popular group/singers of Pop & Dance music. Më datë 20 Shkurt 2016, New Tones publikojnë videoklipin "Krejt Shqiptart". Më datë 16 Maj 2018, New Tones publikojnë videoklipin "Killa Bomb"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Official

Webiste

Facebook

Profile

Instagram

Account

SoundCloud

Profile

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Team-Ox

Blue String Band

Ura Vajgurore

Chillstars

Vellezerit Sinoni

Te Vertet

Ashikët E Xërxës

Shka Perparimi

Vellezerit Hasani

Vellezerit Musaj


Tags: New Tones

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018