A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
N.G.Tags: Ng, Ng, N.G, N.G., N-G
Origin: Gjilan 
N.G. is a popular singer in hip-hop music. Naser Kelmendi njihet si NG Doubleg dhe është anëtar i grupit të madh shqiptar "GG ArmY". Jeton në Zvicër prej 20 vjetësh. Kënga e parë si anëtar i GG, ishte "M'fal nënë". Në vitin 2008-2009 lansoi disa këngë, pastaj pauzoi për disa vjet. Ai u rikthye me videoklipin e ri "A e din" e me pas ka sjellë një tjetër këngë të bukur me videoklip me titull “Amaneti i babës” me një tekst dhe temë shumë të prekshme. Videoklipi është realizuar nga Blerd M... >> Full biography >>
  • Find N.G. on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2 :: Pa Ty ::  
 :: Ti Fala Krejt ::  
 :: Amaneti I Babes ::  
 :: A E Din ::  
 :: Lotët E Saj ::  
 :: Me Fal Nene ::  
 :: Fati I Saj ::  
 :: Qitma Cilin Dush ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote