A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nick
Not Yet Rated

Music genres: Hip-Hop

Nick is a singer. Më datë 20 Dhjetor 2017, Nick publikon videoklipin "Fillimi".

Më datë 12 Mars 2018, Nick publikon videoklipin "Dominona".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018