A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Niil-B - M'dha Ndihm


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/09/2008

2008-09-21T00:21:34

Ref 2x !!

-Kurr nuk t'harroj ty oj nan se ti je kan qajo qe ndihm um ke dhan
-nashta osht von amo thell falje po t'kerkoj
-kudo qe shkoj sa t'jetoj nuk t'harroj

- Ska Dit Qe Si Lutna Zotit .. Mem Shliru Kur Un Jom Shtir //
- Se kom .. NEVOJ per dikon me m'Dhon KSHILLA per t'mir //
- PRIND .. I Lendova Prej Shkolle Kur U PERJASHTOVA //
- Um Nimun Edhe PSHTOVA Po Apet Nisoj VAZHDOVA //

- A Thu Pse Non T'MUNDOVA ? .. Pse Nuk Bona Naj Sen Tjeter //
- Pse Nuk .. T'RRESPEKTOVA Edhe Pse Je Ma E VJETER //
- Shpesh Pot Shoh Un Tu KAJT .. E Di Je MERZIT Per Mu //
- Shpesh Ka Ndodh Un Me GABU Po N'Qdo RAST Um Ke Nimu //

- Ti Ma Bone Jetën DRIT .. Dikur Kur Un e Pata TERR //
- Qe M'Don E Kum Dit Qat QENDRIM .. E Ke Pasen PERHER //
- Amo Non Ti Mos Harro Se Kejt Kto Sene Ti Maj N'Men //
- Pa Mendu Un SYN Për Ty BESOM As Gjumi Nuk Um Zen //

- Edhe N'KOFSHA N'Botën Tjetër Zonin Tond Nuk E HARROJ //
- Je Si HAN Që Mu M'NDRIQOJ .. Zemër Veq Për Ty JETOJ //
- BAB E VLLA Smuj Me Ju Nda .. Keq Nuk Muj Un Me Ju Pa //
- Ma Boni HALLALL Hala Edhe N'Shkofsha Un N'At DYNJA // Yeeah

Ref 2x !!

-Kurr nuk t'harroj ty oj nan se ti je kan qajo qe ndihm um ke dhan
-nashta osht von amo thell falje po t'kerkoj
-kudo qe shkoj sa t'jetoj nuk t'harroj

- Sa Her Truni UM'LOGJIKON .. Pse Qdo PERSON Keq Menon //
- A Veq Pse VESHNA Gjon E Ati Pi Dokna DUSHMON //
- N'FAKT .. T'KSHIJAT Mi Shton Se Nuk Jom I Keq MRENA //
- NAN .. Ty T'KUPTON Zemra .. Se Tjert Um Mytën RRENA //

- Jom I UNT Po Rri Pi Pres .. Njo 2 FJAL T'Mira Prej Naj KUJT //
- BESOM .. Nuk Jom Tu MUJT .. N'Shpyrt THELL Jom Tu VUJT //
- Me JET .. Nuk Jom Tu LUJT .. Po Ajo Po Lun Me Mu //
- NAN A Mun Me Ma SPJEGU Pse Tasht Qdo Kush Kshyr Mem SULMU //

- Pse M'AFROHEN Kur Un Sdu .. Pse Kan Qef Mem PROVOKU //
- A Muj Me Bo Naj Sen Kët FENOMEN Un Me SHKATRRU //
- Jo Be Spo Du PROBLEM .. Lem RAHAT Po Du Mu Kon //
- Spo Du Me Hi N'Pun FELL Se Nashta DIKUR Bohët Von //

- Pi Ngoj Fjalt E Shokit Mir Ati Ja KUSHTOJ Un Jetën //
- Kurr Skom Fol Ma Drejt O Zot i Madh .. Gjith E Mlova Vetën //
- A Ma Kuptoni Jetën .. Kesh I DIRIGJUM Prej Tjeter KUJT //
- Po Tasht Jetoj une Me Shum ShOK E Zemrën KTYNE Jav Kom Gjujt //

Ref 3x !!

-Kurr nuk t'harroj ty oj nan se ti je kan qajo qe ndihm um ke dhan
-nashta osht von amo thell falje po t'kerkoj
-kudo qe shkoj sa t'jetoj nuk t'harroj

- NdërGjeGjja .. Nuk Pom LEN Me Bo Naj Sen Që Ty T'PENGON //
- Shum Jom TURPRU Besom , Kur T'THIRRSHIN Ty N'TELEFON //
- Me Ta Dhon Naj LAJM T'Keq Se DIKUSH Menxi Po Pret //
- Dije KERKUJT N'Kry Si Flet Që Zemra Si SAHAT T'KERSET //

- NGO Non Met KALLXU Po Du PROBLEMET Mi Kan INPONU //
- Qato N'KOM Un Jom Qu .. E FALJE Po Du Met Kërku //
- E Di .. Ju Kom KRAH .. Juve Edhe Shoqnin Tem //
- E Di SINQERISHT Qka NDJEJ Un .. Edhe .. Juve Ju DHEM //

- DIKUR Nuk NISHA Per KURGJO .. As Tasht Nuk Po Ni JooO //
- Po Do Sene Shum T'VEQANTA , Njeri Me KOHEN Pi Mso //
- Pi THOT Vetës BOLL MO , Se Sje N'Rrugën E DREJT //
- Ata Që M'Thojshin VAZHDO , a Kokan Konën Tu Um RREJT ? //

- Tasht Jom KTU me Kërku FALJE .. Po LOTI Mu Pom TRADHTON //
- Pi KERKOJ FALJE Familjës .. Pa DESHIR Ky Po PIKON //
- M'FALNI .. BAB E NAN .. Para SYVE Sun Po DAL //
- M'FALNI .. Sjom AGRESIV .. BESOM Pe Thom Une Me Shum MALL // Yeeah

Ref 2x !!

-Kurr nuk t'harroj ty oj nan se ti je kan qajo qe ndihm um ke dhan
-nashta osht von amo thell falje po t'kerkoj
-kudo qe shkoj sa t'jetoj nuk t'harroj


Lyrics submited by  flakron   cukja
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018