A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Niil-B - A T'pengon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/09/2008

2008-09-21T18:49:52

ref ..

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon - A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn //
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

rep.1

- Aj Pom Vet Pse Pom Kshyr .. Se Une Shum Pi Pengoj
- Aj Pom Vet Qka Po Don .. Se E Din Që Rrugën Sja Lshoj
- Aha .. E Di Qkat Munon E Di Ment Ku I Qon
- Ty Nerva O Kat Shkon Qe Homie Une Veshna Gjon
- Tetonve N'Sy Po Ju Bjen Sje I Pari Qe Pom Thu
- Njeri Që Sefte Um Sheh Menon .. Qysh Mu Rrok Me Mu
- Pse A Thu ? .. Kto E Din Kejt Që Pi Inatit Shum
- Pse Spo Boj Sene Si Aj ? Pse Si Aj Sun Bona Un ?
- Po Ti Merre Qet O Qun .. Se Mu Bo Kanibal Nuk Mun - Njeri Perpak Kanun .. Shetitet Rrugve Jet Kërkun
- Mos I Shti Hunt Gjithkun .. Prej Kërkujna Mos U Nvar
- Amaneti Jemi I Fundit Mi Qu Inatgjit N'Kar

- Gjinja Fikën .. Pse Ti Dost Po Ma Kshyr Qikën
- Vjen Aj Tjetri Mu Anku Pse Po Ma Zen Kujshikën
- Une Nuk Pe Du Kritikën Mos Ma Vlo Gjakin hajvan
- Nuk Pe Kshyri I Pari Po Ajo Vet Po Ma Han

ref ..

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

rep.2

- Hej O Ti Kujshi O Rametli .. Fol Qysh Pot Dokna
- Mos Ma Bir Punën Te Huna Se Besom Edhe Me Ty Rrokna
- E Ti Shoki Jem Mos E Ngo Nonen Tond Qkat Thot
- Po Rrin Djali Me Pllumbin Pom Veshët Gjon Si Idiot

- Ajo Gabime Ka Plot Besom Qe O Ka Fol Veq Kot
- Si Kupton Kta Tripa Dot E Bohët Kishe Po Rrjedh Lot
- sdi Qa Po Ju Boj Po Plot Jon Qu Mu Anku Kundër Meje
- Po Une Sjom Tu Ja Vnu Qato Po Thom Që Kët Pun Leje

- Se Nashta Bona P.I.M.P Nashta Bona Ingjinjer
- Nashta Bona Taksist Mi Shëtiten gjinjën Me Kerr
- Si Dihët Kohës As 1 Her Ajo Ndryshon Bohët Ferr
- Ku Me Dit Qa Bona .. Edhe Pse Po Menoj REPER

- Jon Bo Shum Sene Kejt Truq Mu Ka Bo Jeta Si Ondërr
- Kaniher Kur Pom Del Gjumi Pom Dokët Vetja Si N'Londër
- E Di Që E Kom Shum Fshtir E Di Që E Kom Bash Terr
- Po E Di Që Bohët Mir E Vjen Dita Jem Naj Her tye

ref ..

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

- A Shum O Kat Pengon Qe Une Veshna Gjon
- Nashta Stilin Nuk Ma Don Po Muzikën Tem E Ngon
- A Je Ti A Jon Teton Që Kët Pytje Ma Bojn
- A Përnime Ju Pengoj A Thjesht Veq Po Fantazojn

I Know you like my style MAN


Lyrics submited by Ilir.ss
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018