A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Niil-B - Zoti O Me Mu


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/03/2013

2013-03-21T15:18:15

Ref

- Jeta jem o sikur film .. se jom rrit n'ghetto si jetim
- Kurgjo nuk kom perpara .. veq 1 cigare me tim
- E do kurgjo nuk bojn veq hapin gojen kritikojn
- Po Zoti O Me Mu .. e tjert sum interesojn

Rap 1

- I kom bo 1000 probleme ren hiq pa u nal
- Po zoti o me mu e aj e din a me mi fal
- E ti sun um gjykon .. jo mu po hiq kerkon
- Para meje sun e bon ni sen qe Nilli nuk e don

- Okey a pom kupton ? pi qoj durt te nalt met vet
- A veq mu o ka um doket .. a e kom doren e leht
- Kurgjo hiq nuk ka met .. gjaku jem hala i nxeht
- Me mendjen tem un e mys njerin se sen nuk um vyn kjo jet

- 1 flet pe du .. edhe neser des
- N'boten tjeter sen mos bofsha rima e mushi 1 thes
- E shoqnin e maj ngat vetit fotografin tu e kshyr
- Me 1 dor e pi cigaren .. me tjetren e fshi lotin n'sy

- E do nuk jon kerkah qka ? krah nuk kan ?
- I ki kejt po t'mungon zemra me pre si une jaran
- Ti qes kejt qka i ki n'tok .. mos mi pas un qeta shok
- Kta um folin mu per mir se moti sisha kon n'ket bot

Ref

- Jeta jem o sikur film .. se jom rrit n'ghetto si jetim
- Kurgjo nuk kom perpara .. veq 1 cigare me tim
- E do kurgjo nuk bojn veq hapin gojen kritikojn
- Po Zoti O Me Mu .. e tjert sum interesojn

Rap 2

- Kaniher shum um pengon kur pi blunt .. um kshyr shtremt
- N'anen e djatht um thirr melaqja .. t'majten um thirr dreqi nemt
- Nuk pe di cilin me ngu ? a me t'fol a me t'sulmu
- Kallxom qysh muj met dasht ty ? kur ti nuk um don mu

- Shpesh po folin pa dit sen .. qyky trip um nervozon
- Po ndasht boll qe pe di qe dikujt per mu i intereson
- Ndjenja jem ma e madhe zonat e dove kur i kom ni
- Qysh me nejt me Cannibala .. qysh mu bo une Tc

- Si fmi un e endrrova .. jeten tem si naper filma
- Kerrin zhag me gjama qel veq me mu ni mu berrtima
- Kerkujt spi vjen qudi .. kadale kejt po na kuptojn
- Kupin ata qe s'na dojn .. kur neve truq po na shohin

- Shum her i kom befasu .. inatgji te mas kom kthy
- N'heren tjeter ka kan shku .. jon tuten edhe mem kshyr n'sy
- Se kisha njoften as veten .. po m'kallxoj engjulli n'gjum
- Tha dosti myte dreqin me plum .. se ty t'ndihmoj un

Ref

- Jeta jem o sikur film .. se jom rrit n'ghetto si jetim
- Kurgjo nuk kom perpara .. veq 1 cigare me tim
- E do kurgjo nuk bojn veq hapin gojen kritikojn
- Po Zoti O Me Mu .. e tjert sum interesojn


Lyrics submited by  pjeter   DenNisy
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018