A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Niil-B - Rri Ti Rri


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/06/2016

2016-06-23T08:06:24

Verse 1

Smun mu kon i madh se i ki andrrat e vogla, shko luj te Shkolla
Na pi majm t'letres, ju mani t'holla
Per ty nuk fola, veq pak u kolla
Rri ti rri tu fol per mu se une shkova

Su kon shum e leht, si me kalu detin
Une vet tu e njek realitetin
Tjert ishin kon tu e kshyr vetin
Syt e hapt njejt sikur bi**hi krevetin

Mere pozicionin thirri edhe te na biri
Ti qe je ktu, hajde dridhi
Jeten si n'film Sex & City
Mshele deren edhe syt ti qili

Femren ku e ki prit se po ta bi
Je bo pak nervoz amo faj nuk ki
Nuk jom serioz shum mir e di
Amo po ma don, mu ka bo aftsi

Ehhh, Un e njeki rrugen tem deri qatje ku um qet
E nese nuk vjen ti me mu besom qe nisna vet

Ref

Smun mu kon i madh se i ki andrrat e vogla, shko luj te shkolla
Kta pi majm t'letres, ju mani t'holla
Per ty nuk fola, veq pak u kolla
Rri ti rri tu fol per mu se une shkova

Verse 2

Ma pak folni... ma shum veproni
Se sen spo boni... po filozofoni
Ju kryt pe qoni... un ja qoj fustanin
Mos e rritni zonin... spo ju don asnjonin

Derdhni shishet.. gjuni 500 shet
Ajo po q**** po tripi s'prishet
Ti a po ki qef? me ja rreh si def
Hajde qka po pret? dora prek qka syni shef

Un mo'f**ka jo ti mo'f**ka as aj mo'f**ka oooo
Smun mo'f**ka mu shty mo'f**ka me mu mo'f**ka joooo
Me gota po na vjen merzi, po dojna me shishe me pi
From the f**kin'Hood thirem Robin Hood, t'kuqe pe dojna tepin

Ref

Smun mu kon i madh se i ki andrrat e vogla, shko luj te shkolla
Kta pi majm t'letres, ju mani t'holla
Per ty nuk fola, veq pak u kolla
Rri ti rri tu fol per mu se une Shkova


Lyrics submited by Ilir Koni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018