A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Niil-B - Kejt Boten


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2016

2016-09-23T17:03:47

Video Production:

BUG Production


Ti je fallc po fmia mashtrohet spe dikan
Pi tutes vet t hecin patikat
As N momente t fshtira se perdori fjalen ika
Un des per njerzt e mi nuk jom reper me shtiklla

Mun mem sha smun mem nal
Smun me ma mar zoti na ka fal
I vogel kom ardh mo kur nuk kom dal
Ti sje djal i keq veq je pak budall

Jena nis pi fminis rruges jena bo t mdhaj
Kur skena pas cent n gjep jena dok t mdhaj
Hala jom qaj veq hala ma i qart bitch
Ti ke fol per neve na nuk jena nal hiq

Kejt ju e dini mir kejt ju e dini
Se mi mat me neve t vogla posht i keni
Mrenda vetes inati per mu e shtini
A jeni ka e shini ?

Nese fjal per mu ke ngjiten
Mos mendo qe ma prish mu diten
Special e kom un ekipen
And Im ready to die for my people

Ref.:
Jena shkep n kejt boten po po kejt boten
Une me shok pe cakrrojna goten
Ty sta ka rrok posht e ki kuoten
Mos hajde vet mere edhe shoqen
Po dallohesh qe spe bon prej zemre
Je shum i rond mi pelqy ni femre
Edhe per gangsta kur po fol po rren be
Shum mirt kishn nejt ngjyra e pembe

Na sjena t sodit as nuk ndrrojna si moti
Sna dha kerkush po e patem dhurat prej zotit
Shokit .. jon ka ta bojn rrafsh ty shokt e sodit
O shit .. Skoka hek tymi hala pi promshit

Jena nis pi zeros jena nis pi ghettos
N qant n vend librav kena majt llos
Ski fakte me mohu kshtu qe mos
Kur e thot goja jem u firmos

Haaaaaaa maj fjalt n ven t vetin
Se ti mu ko real duhesh me sha vet vetin
Lej tjert let lehin , se un me p... tem jena tu u q.. Prej djehit

Puna e ndjeshme s'harrohen senet e djeshme
As nuk du si ju me kriju karier t rrejshme
Kur t lutsha mu qu pi gjumit ti flejshe
Tasht po thu jom djal i keq po rrejshe

Ref.:
Jena shkep n kejt boten po po kejt boten
Une me shok pe cakrrojna goten
Ty sta ka rrok posht e ki kuoten
Mos hajde vet mere edhe shoqen
Po dallohesh qe spe bon prej zemre
Je shum i rond mi pelqy ni femre
Edhe per gangsta kur po fol po rren be
Shum mirt kishn nejt ngjyra e pembe

Sa her kom fol ju kom prek n'zemra
Jo dashni per inatgji po per femra
Kurr ska mu bo e jotja nese o e jemja
merru vesh me fjal ose t hi shkelma

Spo sheh rap ti skoke n rregull me pamje
Dil pi rruges tem nese sdo me dal n'lajme
Nuk e shes veten mas fame
Nese ski respekt i kena rrugt e ndame


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018