A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Nika is a singer of Pop music. Më datë 11 Dhjetor 2017, Nika publikon videoklipin "Ski Me Dite". Teksti u shkrua nga Genc Prelvukaj (Gentz)....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sarentina Cako

Mila

Lorika Salihu

Fiona

Valbona Kola

Kristjana Pepa

Vjola Shuli

Julia Laze

Resmi Bilalli

Elli


Tags: Nika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018