A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Skenderaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nikka is a popular singer of Pop music. Ajo ishte pjesë e grupit "OnRecords" dhe u be e njohur me këngën "Njeri", në bashkëpunim me raperin Getinjo. Kënga u bë HIT dhe mori mbi 4 milion views. Më datë 15 Mars 2017, Nikka publikon videoklipin "Boll Mo". Më datë 22 Korrik 2017, Nikka publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Fuego. Pas kësaj kënge, ajo kaloi nga On Records tek kompania e Bleros MishMash Entertainment. Më datë 8 Tetor 2017, Alex publikon videoklipin "Ktheh...

>> Full biography >>


On Records

(Former label)

Mishmash Entertainment

(Current label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fiorela Sahiti

Nazmije Selimi

Nita Latifi

Festina Mejzini

Bleta Brovina

Elita Rudi

Kallashi

Marigona Jelliqi

Njomza Vitia

Tringa Kay


Tags: Nikka

Nikka in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018