A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nita Krasniqi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  37
BIOGRAFIA: Nita Krasniqi is a popular singer of Pop music. Në Qershor 2002, Nita Krasniqi & Rina Krasniqi marrin pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Loja Me Muziken". Në Qershor 2003, Nita Krasniqi, Rina Krasniqi & Donat marrin pjesë në Polifest Kids 2003 me këngën "Majmun Çita". Në Qershor 2005, Nita Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Arusha Balerin". Më datë 30 Janar 2010, Nita Krasniqi publikon videoklipin "Valsi I Arushes". Më datë 14 Janar 2012, Nita Krasniqi publik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Armela Tusha

Anisa Dervina

Kristine Elezaj

Kosovare Xhoni

Emma (Emanuela Manaj)

Enkeleda Gjongeci

Jozefina Simoni

Lorna Hysa

Albresha

Mirsa Laci


Tags: Nita Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018