A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Nj1shi - Saher  (Feat. X1 & Bigg V)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/05/2012

2012-05-04T00:03:43

Featuring

Bigg V

Featuring

X1It's a long time that we try finding the lyrics to "Saher" sung by Nj1shi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Inspirimi Thjesht - Saher

Saher kur senin ton e ngon
Saher ty pot Befason
Pse Femnes ti permas i n'gon
E bi Rapin tem me Plan o Vlla

Papel G - Saher

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj

Repptura 1 :
Wuehh.. a thu kush po vjen
Kecci i qarti.. qe hite po bjen
sjom dhip njeri .. shoqnin se lo vet
me flowin tem dridhi sikur termet
gjoje 1 shkas mos mu kon me mu
t`ofroj qka t`dush beso s`kishe deshtu
si vullkan 1 nxeht rrokna n`flow
du krejt mi ni Kecci numer njo
cila ke qajo Wow nuk pe shoh
a thu e pata dje qe sod nuk pe njo
s`thom i paprekt po qashtu po m`bojn
edhe inat`gjit kongt po mi ngojn
sikur frym shkoj n`secilin ven
femrat ma hajn as1 sem rren
temperatura hat.. zemer mos e zgat
ajde ulu gujza.. ose po shkojna n`shtrat

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisoj

Repptura 2 :

skeni mo vend sikur herav tjera
qaj qe then regulla shpejt del ka dera
ajde tash kallxo kush jan t`part
ajde tash kallxo kush o ma i qart
ti e vren garant se m`ki pa um nje
un bi atmosfer dal dhe nuk em she
e thejm dej n`mengjes ska lidhje ktu ora
ajde ulu zemer Upss mfal shkoj dora
sillna sikur mac me arrit qellimin tem
i nxo femrat miss e dikujt i dhem
un pe boj temen spo boj sen tjeter
skom ndryshu hiq jom qaj Kecci vjeter
perdori talent po jom shum i shtrejt
pe she edhe vet se mir e ki vrejt
Dil tash pritum e qafem si fmija
Se un kur dal n`skenm`lakmojn edhe pleqnia

Reffreni
Saher nxehet na kur vina
saher t`kallt kur vet na s`rrina
cilen po du pe praptoj
qysh t`dush thirem jom nisojKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018