A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Njomza Fetahaj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Istog 
  • Age:
  • 15
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Njomza Fetahaj is a writer. Njomza Fetahaj vijon klasen e 6 ne shkollen "MARTIN CAMAJ". Eshte nxenese e shkelqyer dhe di 3 gjuhe te huaja: Shqip, Anglisht, Spanjollisht nganjehere. Ka shum deshira ne te ardhmen njera nga to eshte edhe poezia. Ka shkruar 2 poezi. Deshera e saj kur te rritet eshte te behet poete ose arkitekte....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Aurela Uka

Florentina Zukaj

Yllka Kastrati

Sara Ibrahimi

Rita Kastrati (Poete)

Elsa Fetahaj

Eriona Kolica

Gresa Rudaku

Albana Hajra

Diana Sadrija


Tags: Njomza Fetahaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018