A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Njomza Vitia

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Sh.B.A. 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Njomza Vitia is a popular singer of Pop music. Njomza Vitia është nga Prishtina, por është transferuar në Chicago bashkë me familjen e saj. Si shumë talente në muzikë, Njomza bëri hapat e saj të para drejt suksesit në kanalin e saj Youtube, që sot numëron me miliona klikime. E pati fatin të angazhohet në zanatin që aq shumë e do dhe këtë mundësi, vajzës nga Kosova ja ka ofruar tregu amerikan. Për të treguar talentin e saj në muzikë, ajo është duke punuar fuqishëm me producentë të njohur, në m...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Twitter

Account

Facebook

Profile

Instagram

Account

Official

Webiste

SoundCloud

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fiorela Sahiti

Jehona Lumi

Tringa Rexhepi

Suanita

Nazmije Selimi

Kallashi

Festina Mejzini

Xheraldina Berisha

Elita Rudi

Vesa Smolica


Tags: Njomza Vitia

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018