A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Njomza Vitia

Tags: Njomza Vitia

Origin: Prishtine    Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Demi  
Njomza Vitia is a popular singer in pop music. Njomza Vitia është nga Prishtina, por është transferuar në Chicago bashkë me familjen e saj. Si shumë talente në muzikë, Njomza bëri hapat e saj të para drejt suksesit në kanalin e saj Youtube, që sot numëron me miliona klikime. E pati fatin të angazhohet në zanatin që aq shumë e do dhe këtë mundësi, vajzës nga Kosova ja ka ofruar tregu amerikan. Për të treguar talentin e saj në muzikë, ajo është duke punuar fuqishëm me producentë të njohur, në m...

>> Full biography >>


  • Find Njomza Vitia on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017