A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  9870
  • Origin:
  • Sukth (Durres) 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Noizy is a very famous singer of Hip-Hop music. Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është bërë një nga artistët më të paguar ne trevat shqiptare. Ka shumë stil më ndryshe se cfarë është dëgjuar deri tani në historinë e RAP`it shqiptar. Sot ka shumë miq te njohur si aktori Blerim Destani, Xhevdet Jashari, MC Kresha e DUDA, por per Noizy-n nuk ka qene gjithmone kaq fushe dhe lule sa eshte...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

O.T.R.

(Current leader)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Twitter

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Se Shpejti... (2018)

Zin City (2017)

The Leader (2014)

The Hardest In The Market (2014)

Do You Remember Me? (2012)

Living Your Dream (2011)

Most Wanted (Mixtape) (2010)

Pak Me Ndryshe (2009)


» Add A Song »

100 Kile
Bora
Gjuha E Kampionit
Mbreteresha Ime
Je Gjithçka
Noku Vogel
Grande
30 Vet
A Te Kujtohet
Flight Mode


Translations (19)


Related Artists:

Big Basta

Stresi

Skivi

Action Bronson

D.U.D.A.

Elinel

Kid Gashi (G4shi)

BimBimma

Cozman

Getoar Selimi


Tags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy

Noizy in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018