lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
NoizyTags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy
Origin: Sukth (Durres)    Residence:        Age: 30   Zodiac sign: Peshorja  
Noizy is a very famous singer and songwriter in hip-hop music. Emri i vertetë Rigels Rajku. RAP-artisti shqiptar ne moshen 11 vjecare, në vitin 1997 Noizy së bashku me familjen e tij u largua nga Shqipëria për një jetë më të mirë ne Londër ( South east , Wooldwhich) Ne lagjen ku Noizy u stabilizua kishte me shume lufte se ne Shqiperi... Ne ate kohe Wooldwhich njihej si nje nga lagjet ghetto me te rrezikshme ne Londer ku peshku me i madh e han me te voglin dhe ku fjala meshire nuk egzistonte per nje kohe sh... >> Full biography >>
  • Find Noizy on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  8458Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Young Boy Young M.A Ooouuu Remix) ::  
 :: Midis Tirone ::  
 :: Grande ::  
 :: A Te Kujtohet ::  
 :: 30 Vet ::  
 :: Big Body Benzo ::  
 :: Na Jena O.T.R. ::  
 :: Flight Mode ::  
 :: Pa Mu ::  
 :: Je Gjithçka ::  
 :: The Baddest ::  
 :: Number One ::  
 :: Noku Vogel ::  
 :: Me Shum Se Dollar ::  
 :: Gunz Up ::  
 :: Shut The Place Down ::  
 :: 100 Vjet Shtet ::  
 :: Ke Ngju Per Mu ::  
 :: No Worries ::  
 :: Mr. Yesterday ::  
 :: Take A Picture ::  
 :: Ju Njoh Mir ::  
 :: Cunat E Nates ::  
 :: Not Gonna Talk ::  
 :: Rude Boy ::  
 :: So Hot ::  
 :: Dite E Nat ::  
 :: Gipsy Lover ::  
 :: Betta Den Dem ::  
 :: Zemer ::  
 :: Legalize It ::  Loading...Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote