A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  9777
  • Origin:
  • Sukth (Durres) 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Noizy is a very famous singer of Hip-Hop music. Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është bërë një nga artistët më të paguar ne trevat shqiptare. Ka shumë stil më ndryshe se cfarë është dëgjuar deri tani në historinë e RAP`it shqiptar. Sot ka shumë miq te njohur si aktori Blerim Destani, Xhevdet Jashari, MC Kresha e DUDA, por per Noizy-n nuk ka qene gjithmone kaq fushe dhe lule sa eshte...

>> Full biography >>


O.T.R.

(Current leader)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Twitter

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts

Zin City (2017)

The Hardest In The Market (2014)

The Leader (2014)

Do You Remember Me? (2012)

Living Your Dream (2011)

Most Wanted (Mixtape) (2010)

Pak Me Ndryshe (2009)


» Add A Song »

Mbreteresha Ime
Gjuha E Kampionit
100 Kile
Bora
Je Gjithçka
Noku Vogel
A Te Kujtohet
30 Vet
Grande
Big Body Benzo


Translations (19)


Related Artists:

Big Basta

Stresi

Skivi

Elinel

Kid Gashi (G4shi)

D.U.D.A.

Action Bronson

Getinjo

Ledri Vula

Majk


Tags: Noizy, Noisy, Otr, O.T.R, O.T.R., No1zy, Nojzi, Noyzi, Nojzy

Noizy in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018