lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Photos

» Dergo Nje Foto Tani »Pages:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
>>
Pages:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Noizy Feston Ditëlindjen E 29-Të
    Reperi i njohur shqiptar Noizy ka fesuar sotë ditëlindjen e tij, një ditë shumë speciale për të që ai ka vendosur ta kalojë me familjen & shoqërinë e tij. Nsohta nuk e keni ditur, por Noizy sot mbush 29 vjeç. Ai ka një kohë të gjatë në skenën tonë dhe tash e disa vite njihet si ndër reperët më të mirë në të gjitha travat shqiptare. Në një foto që ai ka postuar në Instagram Noizy iu ka treguar fansave se ka marrë dhuratë një tortë përpl... »
  • Noizy, Kumbari I Jetimores Së Durrësit
    Reperi i njohur Noizy ka treguar edhe më parë nëpërmjet rrjeteve të tij social se ai është shumë i lidhur me fëmijët, madje ai shumë shpesh vizition edhe jetimoret, siç është rasti në jetimoren e Durrësit, ku thotë se ka ca miq të vegjël atje. 42408 Së fundmi ai ka postuar në rrjetin e tij social në facebook disa fotografi ku shihet me djalin e një miku të tij i cili ... »
  • Ja Si Dukej Noizy Kur Ishte I Vogël?
    Reperi i njohur nga Shqipëria Noizy ka publikuar një foto në rrjetet e tij sociale ku ka treguar se si dukej ai kur ishte i vogël. Natyrisht që ka shumë dallime me atë që është sot por prap se prap ai mbetet i njejti. Ai ka marrë mjaft komente pozitive nga fansat të cilët e kanë komentuar këtë foto.... »
Loading...


Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote