A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • N
  • Noizy
  • Ahh Kuku Per Ta (diss Baba Records)

Live Video

Video Link

Top 200

Noizy - Ahh Kuku Per Ta (diss Baba Records)  (Feat. Dj Blunt)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  134

18/02/2010

2010-02-18T13:04:03

Featuring

Dj Blunt


Dj blunt beka sa e dini sa po ka dal Mixtape ne shitje

Desha te them nji vjersh nga Mixtape
Blunt, Blunt, Blunt a ta thom nji vjersh te vogel ok.

Degjoni:
Kudo qe hedhi dhe syt
xhinja veq um pyet ,qa ke bo kur ti ke gjujt a ke bo diss apo ske mujt, se po i bone kuku per to ahh kuku per ta , i shkojn ne koncert veq 50 veta ahh kuku per ta.

Karieren qe e pate me 3 album a 4 tash ta kum pshur,n'te
se ti ske as Dj tash ta kum mar dhe Bluntin, bytht sa te mira i ke
"FUCK BABA RECORDS"
Yeah yeah Fuck yeah


Lyrics submited by Bili-g O.t.r   arianni   fuckgeti   Valonzz   berati
more...
lyrics.al © 2007 - 2018