A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Noizy - Shqipnia Ime


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23

15/11/2010

2010-11-15T22:49:06

aaaa per ty shqipni aaa jeto shqipnija ime

ku jan shqiptart krejt mblidhen ti shof
ngreheni ju ne kemb pa shqiponjat li lishojm
ngrena ngrena qe te fluturojn flamuri
kuq e zi gjakun ton simbolizon po
normal se na jena te par kallzo ti asi ni
veten do mbaj se shteti ska maj
nona imeee ka dhe fundime ty tmbaj
nzemren timeee.

oj shqipni sa e fort ti paske qen
krejt hallet tua i mbaj mbi koke

Na dhe gjitha tmirat po kush ti vlerson
kemi ngel per pun po prap mbizotrojm
meni ni zo xho eke
aaa aaa per ty shqipnija imee


Lyrics submited by  lindiotr   armend99




more...




lyrics.al © 2007 - 2018