2018-05-25 12:34:16
Me ta fal tan boten
e di qe s'esht mjaftushem,
Por di ti lutem zotit
qe ty me t'pa veç gzushem
© lyrics.al
2018-03-17 10:24:36
Mke rrit mu dhe motren me 100 sakrifica
© lyrics.al
2018-03-14 16:18:39
-Tash jam bo burr me shpatllat e gjona,
Mthoje ti je mbret i mamit?
Mbret u bona,
Fal teje jam ky qe jam deri sot,
Deri diten kur do mbylli
syt per ty do derdhi lot,
© lyrics.al
U krijua nga Massimo RAVENNA itali 2018-03-10 19:50:32
Ti ke bo shum per mu
ket shum mir e di
Smund ta shperblej
Por mund te jap dashuri
© lyrics.al
2018-03-09 19:40:37
Ndoshta 1 dit
Do gjej un princeshen time,
Por nen per mua
Mbetesh mbretresha ime,

I love you Mom
© lyrics.al
2018-03-09 18:02:19
Sjam thjesht dashni per te
Jam pjes e trupit saj,
Nese un 1 dit lendohem
Ja di dhimbjet asaj,
© lyrics.al
2018-03-08 15:38:18
Ndoshta 1 dit
do gjej un princeshen time,
Por NENE
per mua mbetesh mbretresha ime,
© lyrics.al