A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Istrefi

Tags: Nora Istrefi, Era Istrefi, Robert Berisha

Origin: Prishtinë    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: Dashi  
Nora Istrefi is a very famous singer in pop music. Nora Istrefi është këngëtare e suksesshme dhe e mirënjohur nga Kosova. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Kënga e saj që është hyrë ishte kënga "Shko Tash". Per këngën tjetër bashkëpunoi me tingullin 3nt "Hey hey hey". Me pas kënga "negativ" videoklip i mirë i vitit 2005 dhe Taxi 2006. Kenget i ka përfshirë dy Albume "Opium" dhe "Engjëll". Janë bërë të mira dhe të suksesshme. Duke u shitur në Shqipëri, Maqedoni, Diasporë, etj. Nora e k...

>> Full biography >>


  • Find Nora Istrefi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  698

Vetem Mua (2010)

N'ora (2009)

Opium (2006)

Engjell (2005)


» Add A Song »


Ska Inatë
Pa Fat
Majëm
Baby Jem
Sa T'kom Dasht
As Ni Zo
Dy Shokë
Sekret
Une E Di
S'je My Lifestyle

Translations (12)


Nora Istrefi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017