A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Istrefi

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  734
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nora Istrefi is a very famous singer of Pop music. Ka sharm dhe nje ze karakteristik, trupin seksi dhe me hitet e njepasnjeshme ka arritur gjithmone sukses dhe pelqyer kudo. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Ka publikuar disa albume dhe shume videoklipe. Babai i Nores ishte kamerman dhe quhet Nezir Istrefi, ndersa nena e saj ka qene dikur kengetare dhe quhet Suzana Tahirsylaj. Ka një vëlla të vogël qe quhet Bledi dhe dy motra Nita dhe Era. Kjo e fundit eshte nje yll boteror me nje karr...

>> Full biography >>


Robert Berisha

(Her husband)

Era Istrefi

(Her sister)

Syzana Tahirsylaj

(Her mother)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Vetem Mua (2010)

N'ora (2009)

Opium (2006)

Engjell (2005)


» Add A Song »

Sa T'kom Dasht
Ska Inatë
Baby Jem
Majëm
Pa Fat
Dy Shokë
S'ki Me Ik
As Ni Zo
Big Love
Gangsta


Translations (12)


Related Artists:

Zanfina

Adelina Berisha

Adelina Emini

Genta Ismajli

Vesa Luma

Mirsa Kerceli

Kaltrina Selimi

Linda Halimi

Argjentina Ramosaj

Afërdita Dreshaj


Tags: Nora Istrefi, Era Istrefi, Robert Berisha

Nora Istrefi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018