A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Muqaj

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  53
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Nora Muqaj is a popular singer of Pop music. Emri saj i vërtetë është Leonora Muqaj dhe është një këngëtare & aktore nga Prishtina. Nora Muqaj është kushërira e gazetares Anita Haradinaj dhe vajza e aktorit të madh Beslim Muqaj. Jeton në Zvicër dhe ka të nxjerrë në treg disa videoklipe. Per disa muaj, ishte nje lidhje me reperin Gold AG. Më datë 2 Prill 2010, Nora Muqaj publikon videoklipin "Hesht". Më datë 26 Qershor 2012, Nora Muqaj publikon videoklipin "Shko", të xhiruar nga produk...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arlinda Gaxherri

Monika Salihu

Bulza

Gentiana Podrimaj

Vesa Smolica

Edita Sopjani

Mjellma Berisha

Nazmije Selimi

Fjolla Morina

Shkenda Dubova


Tags: Nora Muqaj, Nora Mucaj, Leonora Muqaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018