A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nora Muqaj

Tags: Nora Muqaj, Nora Mucaj, Leonora Muqaj

Origin: Prizren    Residence:        Age: 31   Zodiac sign: ♒ Ujori  
Nora Muqaj is a popular singer of Pop music. Emri saj i vërtetë është Leonora Muqaj dhe është një këngëtare & aktore nga Prishtina. Nora Muqaj është kushërira e gazetares Anita Haradinaj dhe vajza e aktorit të madh Beslim Muqaj. Jeton në Zvicër dhe ka të nxjerrë në treg disa videoklipe. Per disa muaj, ishte nje lidhje me reperin Gold AG. Më datë 2 Prill 2010, Nora Muqaj publikon videoklipin "Hesht". Më datë 26 Qershor 2012, Nora Muqaj publikon videoklipin "Shko", të xhiruar nga produk...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  53

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018