A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  46
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Nota Fest is a popular music festival. Festivali “Nota Fest” eshte festivali i vetem shqiptar ne Maqedoni. Ai zhvillohet ne Shkup dhe çdo vit sjell hite te reja dhe kengetare qe pasurojne estraden shqiptare dhe argetojne popullin shqiptare gjate tere vitit. Ky festival ka vite te tera qe funksionon pa perkrahjen e Ministrise se Kultures edhe perkunder asaj se eshte festival i vetem i shqiptareve.Në fund të vitit 2010 festivali i muzikës moderne “Nota Fest” do të mbahej për herë të fun...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Also Check:

Celësi Muzikor

Festivali Në RTSH

Top Fest

Festivale Për Fëmijë

Gjeniu I Vogel

Kënga Magjike

X Factor Albania

Netët E Klipit Shqiptar

Voice Of Albania

Ethet E Së Premtes


Tags: Nota-Fest, Fest Nota, Nota E Art, Nota E Arte, Fest Nota E Arte, Maqedoni, Shkup

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018