A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  45
BIOGRAFIA: NR is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi NR (urbaNRoots) u formua ne vitin 97-98 dhe perbehej nga 4 antar (3 mc dhe 1 dj). NR ishin te paret qe ne koncertet e tyre ishte gjithcka LIVE! Ne vitin 1998 lancuan kangen e tyre te pare "Shum Vrasje", ku si te mitur prap e tregonin realitetin se qfar po ndodhte pasi qe repi i tyre ishte shum real. Më 21 dhjetor 2002, Nr promovuan albumin "Egjeli" me 13 kenge ne teatrin kombtar ku paragrup ishin DA LIGS dhe KAOS. Ky eshte albumi qe ...

>> Full biography >>


Ergeni

(Former member)

BimBimma

(Former member)

Dj Blunt

(Former member)

Real 1

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Alba Kingz

Nolis Clicka

Forty Oz

Krem Dela Krem

St Clicka

ETB 57

Master Bass

Misterioz

Rikthimi

Da New Chain


Tags: Nr, Nr., N.R., N.R, Urbanroots

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018