A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  651
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: O.T.R. is a very famous group/singers and label of Hip-Hop music. On Top Of The Rest(O.T.R) që në gjuhën shqipe do të thotë "Mbi të gjithë", jane nje grup i cili u formua ne vitin 2000 nga Noizy, nje kick-boxer STREET FIGHTER Kampion ne ANGLI. Noizy u be reper me ndihmen e reperit D.u.d.a nga Kosova. OTR eshte nje grup i madh me mbi 300 Anetar Disa Nga Keto Jane: Noizy Mali G Varrosi Bohem1 Blazer Shadow Naic Big H Dulla A.K JR Lil Koli R.I.P KRIM1(Krimineli) Renegade Gb-Mc DeCee Mafioz Merks ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


This Label's Memmbers :: O.T.R.:

Noizy

Varrosi

Çiljeta

Lil Koli

G.B.M.C.

Dj A-Boom

Mali G

Blazer

Oriola Marashi

Krimineli

Merks

Sekondari

Noliman

Naic

Dj Crax

Artz

Grof

Naomi Lareine

Decee

Bohemi

Big H

AK

Elai

Mars

DurimKid

Messy OTR

Nico OTR

Shadow

Enca


Tags: O.T.R., Otr, O.T.R, Noizy

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018