A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: O2 is a popular group/singers. Në vitin 2003, O2 publikojnë albumin "Shekulli I Njëzet E Parë"....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Night Rappers

Albi Dhe Eri

Kthjellu

Zogjte E Nates

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Orient Express

Motrat Krasniqi

Magma

Vëllezërit Zikolli


Tags: O2, O 2, O-2

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018