A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: O2 is a popular group/singers. Në vitin 2003, O2 publikojnë albumin "Shekulli I Njëzet E Parë"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Effect

Kosova Band

Rap Up Epidemic

Gpm Crew

Shtegtart

Cyber Hand

Plisat 70

55 Vizionar

High

Yjet


Tags: O2, O 2, O-2

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018