A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Oaza is a group/singers. Anëtarët e grupit "Oaza" kanë qenë: - Gëzim Hyseni, voc, bas - Muhamet Veseli (Muha), git - Agron Dragaj (Drageci), drum Grupi është formuar në vitin: 1983, Prishtinë Dhe ka qenë aktiv deri në vitin: 1985...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Muhagjert

Street Thugs

Dilema 21

Grupi Folklorik Gostivari

Crown Records

Shqiponjat E Zeza

Humanimal

Gang Boys

B.A.D

Brt


Tags: Oaza, Gezim Hyseni

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018