A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Oaza is a group/singers. Anëtarët e grupit "Oaza" kanë qenë: - Gëzim Hyseni, voc, bas - Muhamet Veseli (Muha), git - Agron Dragaj (Drageci), drum Grupi është formuar në vitin: 1983, Prishtinë Dhe ka qenë aktiv deri në vitin: 1985...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Orchid Trip

Slim Hiths

Kmob

D.A.S.K

Bass'ex

Hackers

Grupi Fortuna

2000

Redblackeaglez

3pgj


Tags: Oaza, Gezim Hyseni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018