A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Objective

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Objective is a popular group/singers. Anetaret: Shpëtim Lutfiu - Vokal Blerim Osmani - Gitare Blerim Qamili – Bas gitare Qendrim Zendeli – Bateri Grupi i te rinjeve nga Tetova i quajtur “Objective”, te cilet morren fame pasi morren pjese ne Top Fest ne Shqiperi. Tetova jo rralle here kane ditur te japin grupe te mira rock dhe gjithashtu solist te mire, instrumentiste te cilet bejne nje art te vertete, njejte eshte edhe grupi i te rinjeve nga Tetova te quajtur “Objective” me 4 ...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Division Gangsta

Street King's

Crazy Albanians

Netët E Bardha

Grupi I Mirdites

Vizionet E Thyera

Dizzies

Menkis

Night Stars

Kanuni


Tags: Objective, Objektiv

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018