A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Objective

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Objective is a popular group/singers. Anetaret: Shpëtim Lutfiu - Vokal Blerim Osmani - Gitare Blerim Qamili – Bas gitare Qendrim Zendeli – Bateri Grupi i te rinjeve nga Tetova i quajtur “Objective”, te cilet morren fame pasi morren pjese ne Top Fest ne Shqiperi. Tetova jo rralle here kane ditur te japin grupe te mira rock dhe gjithashtu solist te mire, instrumentiste te cilet bejne nje art te vertete, njejte eshte edhe grupi i te rinjeve nga Tetova te quajtur “Objective” me 4 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jehona Shqiptare

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Grupi I Lunxhërisë

Horizonti Blu

Bilbilat Nga Podujeva

Vëllezerit Paloka

Vëllezerit Lecaj

Trio Qerimi

Zeri Jetes


Tags: Objective, Objektiv

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018