A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Oborri is a popular group/singers of Hip-Hop & Pop-Rock music. Oborri është nje grup duo i themeluar në Prishtinë në vitin 2014. Antaret e grupit jane: Arbër Salihu (vokal, bass, gitarë elektrike, sitarë, banjo, programim, kalemener, sint) dhe Tomor Kuçi (gitarë elektrike, bass, banjo, piano, ksilofon, flautë, blokflautë, profesori IDM, programim, sint). Më datë 8 Maj 2015, Oborri publikojnë videoklipin "Tash Njejtë Pi Ujë". Më datë 9 Prill 2016, Oborri & Taste 2 publikojnë videoklipin "Karrigat". M...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Division Gangsta

Vellezrit Tahiri

Rap Up Epidemic

Vellezerit Rubovci

Vëllezërit Plakiqi

Plisat 70

Moneyfest

Bas3

Yjet

Vllezerit Idrizi


Tags: Oborri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018