A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Oborri is a popular group/singers of Hip-Hop & Pop-Rock music. Oborri është nje grup duo i themeluar në Prishtinë në vitin 2014. Antaret e grupit jane: Arbër Salihu (vokal, bass, gitarë elektrike, sitarë, banjo, programim, kalemener, sint) dhe Tomor Kuçi (gitarë elektrike, bass, banjo, piano, ksilofon, flautë, blokflautë, profesori IDM, programim, sint). Më datë 8 Maj 2015, Oborri publikojnë videoklipin "Tash Njejtë Pi Ujë". Më datë 9 Prill 2016, Oborri & Taste 2 publikojnë videoklipin "Karrigat". M...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dy Krenat

Rapsodet E Lumes Kukes

Grupi Folklorik Gollaku

Offchestra

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee


Tags: Oborri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018