A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Oda Tetovare

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
Oda Tetovare is a popular group/singers of Tetova's Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vellezerit Gojani

Smash

Exception

Rapsodet Ne Suedi

Grupi Folklorik Gollaku

Copyleft

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Djemte E Mallakastres

Crazytwo


Tags: Oda Tetovare

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018