A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Odietamo

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Odietamo is a group/singers of Pop-Rock music. Në Prill 2005, Odietamo marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Me Ka Marre Malli Per Ty"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Peppermint

Orjent Memo

Harrnat

Centimetri

Bom Bom Band

Peter Pan Quartet

Dev

Megahertz

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Kren't E Shqipes


Tags: Odietamo

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018