A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Odin Dhe AnonTags: Odin Dhe Anon, Odin & Anon, Odin, Anon
Odin Dhe Anon is a popular music duo.
No biography...

>> Add Biography >>


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  4 :: Mafia T'zit ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Vote