lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
OffchestraTags: Offchestra, Grupi Offchestra
Offchestra is a popular music group/band. "OffChestra" është formacion muzikor - orkestër e krijuar nga instrumentistë profesionistë, e cila performon muzikë shqiptare dhe ballkanike të thyer me zhanret e ndryshme botërore (ska, reagge, latino, jazz, drum&bass, dubstep). Grupi u krijua me 30 Maj 2011. Karakteristikë e kësaj muzike janë padyshim ritmet e forta ballkanike të mbështetura nën meloditë e bukura shqipe dhe të pasuruara me rrymat moderne botërore. Pavarësisht pjesëve folklorik... >> Full biography >>
  • Find Offchestra on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2 :: Te Penxherja Jote ::  
 :: A Bon ::  
 :: Pune S'ka ::  
 :: Pa Jelek ::  Loading...Kalendari
27/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç

This Week's Poll
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Vote