A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Offon

Tags: Offon

Offon is a not so known music group/band. Grupi OFFON eshte formuar nga viti 2013 dhe eshte nje grup nga Peja. Pjestaret jane: Ilir Alijaj me nofken iLiRoOsS, Artin Eminaj me nofken XT Dhe Lavdim Seferi me nofken G-FRESH....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017