A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Offon is a group/singers. Grupi OFFON eshte formuar nga viti 2013 dhe eshte nje grup nga Peja. Pjestaret jane: Ilir Alijaj me nofken iLiRoOsS, Artin Eminaj me nofken XT Dhe Lavdim Seferi me nofken G-FRESH. Më datë 18 Qershor 2015, Offon publikojnë videoklipin "E Din"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Street Alba

Rapmakkers

2kings

Double-Headed

Mask's

Muhagjert

Kings

Humanimal

Sazet E Frengoves

Shqiponjat E Zeza


Tags: Offon

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018