A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Og043 is a popular singer. Emri i tij eshte Oliger dhe mbas disa vitesh ne USA, eshte kthyer dhe jeton ne Tirane. Pjesetar i grupit TBA, O.G. ose i njohur edhe si OG 043, eshte nje konkurrent i programit Big Brother 4 i kanalit televiziv Top Channel. Më datë 24 Gusht 2008, Ledi Vokshi publikon videoklipin "Ketu Apo Atje", në bashkëpunim me Og043. Në Maj 2009, O.G. merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "As Vete S'e Di"....

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Stiv Boka

Ardian Qokaj

Arjan Toci

Agron Llakaj

Julian Mustafa

Elis Nova

Edmond Muho

Anaid

Stiv Mello

Alsked Rrenja


Tags: Og043, O.G., 043, Og 043

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018