Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Og043

Tags: Og043, O.G., 043, Og 043

Og043 is a popular singer. Emri i tij eshte Oliger dhe mbas disa vitesh ne USA, eshte kthyer dhe jeton ne Tirane. Pjesetar i grupit TBA, O.G. ose i njohur edhe si OG 043, eshte nje konkurrent i programit Big Brother 4 i kanalit televiziv Top Channel....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
Disqus Comments
lyrics.al © 2007 - 2017