A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  72
  • Origin:
  • Zheger 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Ogi is a singer. Emri i tij i vertete eshte Ajaz Limani. Më datë 12 Prill 2017, Ogi publikon videoklipin "Ogi Ogi". Më datë 14 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "Hijën". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 30 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "My Lady". Teksti u shkrua nga vetë Ogi. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Më datë 7 Nëntor 2017, Ogi publikon videoklipin "E Du". Më datë 4 Korrik 2018, Ogi publikon videoklipin "Labir...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Diagnoza

Besi G

Young Fllash

X-Style

Blackhell

Nootix

Dope

Click-E

Mc.Nia

Ricku


Tags: Ogi, Ajaz Limani, Nc.P

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018