A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ogi
  • Origin:
  • Zheger 
  • Age:
  • 25
  • Birthday:
  • 13 April 1993
  • Zodiac sign:
  • ♈ Dashi
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  72

Ogi is a singer. Emri i tij i vertete eshte Ajaz Limani.

Më datë 12 Prill 2017, Ogi publikon videoklipin "Ogi Ogi".

Më datë 14 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "Hijën". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image.

Më datë 30 Shtator 2017, Ogi publikon videoklipin "My Lady". Teksti u shkrua nga vetë Ogi. Videoklipi u prodhua nga Biggy Image.

Më datë 7 Nëntor 2017, Ogi publikon videoklipin "E Du".

Më datë 4 Korrik 2018, Ogi publikon videoklipin "Labirint".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  NoClue  

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018