A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ok.Fir'e

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Ok.Fir'e is a singer. Në Dhjetor 2009, Ok.fir'e merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Hip Hop Megahit", në bashkëpunim me Monika Salihu....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lupo

Shoni Shon

Xili G

Joy B

Masta

Leobaj

Xhevdet Shala

Ed-T

Krist-T

Besnik Etemi


Tags: Ok.Fir'e, Ok.Fir-E, Ok'fire

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018